OZNÁMENÍ - INFORMACE PRO ŽÁKY A RODIČE ZUŠ

Ředitelka Základní umělecké školy Bystřice nad Pernštejnem oznamuje, že od 11. března 2020 je zakázána osobní přítomnost žáků na vyučování . Výuka ZUŠ na odloučeném pracovišti v ZŠ Strážek nebude probíhat.
Zákaz osobní přítomnosti žáků na vyučování v ZUŠ
 
Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví České republiky ze dne 10. března 2020 a rozhodnutí zřizovatele školy je zakázána od 11. března 2020 osobní přítomnost žáků a studentů na vyučování v Základní umělecké škole Bystřice n. P. Tento zákaz se vztahuje také na všechna odloučená pracoviště školy, na výuku v uměleckých kurzech ART i na vzdělávání Akademie pro seniory, které poskytuje ZUŠ Bystřice n. P. 
 
Výuka žáků ZUŠ bude dočasně probíhat dálkovou - korespondenční a multimediální formou. Další informace obdrží žáci od svých třídních učitelů.
 
O termínu odvolání zákazu Vás budeme včas informovat, sledujte web školy a informační systém iZUŠ.
 
Děkujeme za pochopení.
 
Ředitelství ZUŠ Bystřice n. P.

Přidáno 12. 3. 2020, autor: Anna Knoflíčková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10