Čas vánoční je časem očekávání...

... je časem dárků a setkávání. Věřte, že jít "na besedu" a povídat si, může být pěkný dárek a zážitek.
Čas vánoční je časem očekávání...

Co bych mohl darovat, co bych si přál na Vánoce? To přichází v době adventní na mysl většině z nás. Můžeme darovat nějakou věc, knihu, přání nebo třeba můžeme darovat radost a pěkný zážitek. Právě to se rozhodli darovat žáci základní školy klientům Domova pro seniory na Mitrově. Společná beseda 13. prosince snad naplnila očekávání, přinesla radost při zpívání, vyprávění vtipů, hádanek a čtení o tradici svátku Lucie. Společně vyrobené svícny a adventní věneček jsou dílem rukou, které společně tvořily, stříhaly, lepily, pohladily, …..

Anna Knoflíčková

Zobrazení: Alba | Podle data

Beseda v DPS Mitrov


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10