Ve zdravém těle zdravý duch

Děti z mateřské školy navštívily tělocvičnu, kde si hezky zacvičily.
Ve zdravém těle zdravý duch

Děti a paní učitelky plně využily prostoru tělocvičny k zábavným aktivitám. Velký úspěch měly hry s využitím padáku, u kterého jsme si procvičili barvičky, spolupráci, bystrost i rychlost. Dále jsme pokračovali v nácviku hodu na cíl a chytání míče ve dvojicích. Spoustu času měly děti k volnému pobíhání a hře pohybových her. Paní učitelky si pro děti připravily i slalomovou dráhu, kde v týmech soutěžily a zdolávaly překážky. Těšíme se až se znovu vrátíme.

 

Učitelky z mateřské školy.

Zobrazení: Alba | Podle data

Ve zdravém těle zdravý duch


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10