Konference žákovských parlamentů 3. 6. 2019 v Jihlavě

Cílem konference bylo vyměnit si informace o akcích pořádaných školním parlamentem a posbírat inspiraci pro další školní rok. Žákovský parlament je prostředek, pomocí něhož se žáci učí odpovědnosti, spolupráci a vztahu ke svému okolí.
Konference žákovských parlamentů 3. 6. 2019 v Jihlavě

www.kr-vysocina.cz

Cílem žákovského parlamentu je prověřit schopnosti „parlamenťáků“ (stručná prezentace akce, dodržování, časů, naslouchání a komunikace v málo známé skupině, řešení problémů) Konference se zúčastnili: D. Antonyová, F. Kasáček, M. Magda a M. Fic.

Prostřednictvím činnosti školního žákovského parlamentu mají žáci prostor a možnost osobního setkávání, mohou tak vyjádřit své názory. Skrze parlament jim propůjčujeme díl odpovědnosti za rozhodování o třídě a o škole. Díky svým činnostem pomáhá zlepšovat klima školy, propojuje žáky, vedení školy, učitele i rodiče.

Anna Knoflíčková

Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10