Určená škola pro péči o děti po dobu krizového opatření

ZŠ a MŠ Strážek je určenou školou k poskytování péče o děti v době krizového opatření v Kraji Vysočina, od 2. 11 2020 podle usnesení vlády č. 1109/2020 ze dne 30. října 2020 č. 440 o přijetí krizového opatření.

 

V souladu s výše uvedeným usnesením vlády ČR o přijetí krizových opatření určil hejtman Kraje Vysočina ve spolupráci s městy ORP školy a školská zařízení, která budou zajišťovat péči o děti ve věku od 3 do 10 let. Smyslem opatření je zabezpečit nezbytnou péči o děti zaměstnanců klíčových složek IZS a dalších vládou určených profesí. Školy budou zajišťovat péči zpravidla od pondělí do pátku v době dle dohody mezi rodiči a vedením školy.

Službu poskytování péče o děti zahajuje ZŠ a MŠ Strážek

od čtvrtka 12. listopadu 2020 po dobu trvání krizových opatření.

Rozhodnutí  zde

Určené školy zde

Přihláška ke stažení zde

 

8. 11. 2020             Anna Knoflíčková, ředitelka školy

Přidáno 8. 11. 2020, autor: Anna Knoflíčková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10