Ukončení školního roku a rozloučení s žáky 9. ročníku

Letošní školní rok se pomalu blíží ke svému závěru a my bychom se rádi ohlédli za událostmi, které uzavřely toto období. Jednou z nejvýznamnějších akcí bylo slavnostní rozloučení s našimi žáky 9. ročníku.
Ukončení školního roku a rozloučení s žáky 9. ročníku

Slavnostní předání vysvědčení, pamětních listů a drobných dárků proběhlo v radostné atmosféře, která byla naplněna nejen nostalgií, ale i očekáváním nových výzev, které na naše deváťáky čekají.

Příjemným zpestřením této akce byl kvíz, který si žáci připravili pro své učitele. Tento kvíz měl za úkol prověřit, jak dobře učitelé poznali své žáky během let strávených společně. Otázky byly zábavné a plné vzpomínek, což vedlo k mnoha úsměvům a smíchu.

Na závěr bychom chtěli našim deváťákům popřát mnoho úspěchů do dalších let. Věříme, že vše, co se u nás naučili, využijí ve svém dalším studiu a životě. Jsme na ně pyšní a těšíme se, jak budou dále růst a rozvíjet se.

Přejeme všem krásné prázdniny a těšíme se na nový školní rok, který přinese nové zážitky a výzvy.

Mgr. Ilona Pličková

Zobrazení: Alba | Podle data

Rozloučení s 9. třídou


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10