Recitační soutěž

Dne 10. března proběhlo v Bystřici nad Pernštejnem oblastní kolo v recitaci.
Recitační soutěž

Zúčastnily se žákyně 3. ročníku Monika Binderová v 1. kategorii, žákyně 5. ročníku Miriam Tomášková ve 2. kategorii, žákyně 7. ročníku Jana Musilová ve 3. kategorii a žákyně 8. ročníku Daniela Antonyová a Eliška Doleželová ve 4. kategorii. Jana s Monikou 5. dubna pokračovaly dál do okresního kola ve Žďáře nad Sázavou. Tam úspěšně školu reprezentovala Monika, která byla dále vyslána do krajského kola v Třebíči dne 25. dubna. Recitátoři 1. kategorie z krajského kola do kola národního nepostupují. Monice blahopřejeme za krásný výsledek a už nyní se těšíme na vybrané básně na příští rok.

Jana Sotirovová

Zobrazení: Alba | Podle data

Recitační soutěž


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10