Noc s Anderesenem

Noc s Andersenem je akce na podporu čtenářství, která probíhá každoročně napříč celou naší republikou. Naše škola se letos opět zapojila a v noci z 29. na 30. března nocovalo ve škole celkem 47 dětí z 1. stupně. V páteční večer je čekal bohatý program.
Noc s Anderesenem

Každé Andersenovské nocování mívá své hlavní téma – naše letošní znělo „Po stopách Robinsona Crusoa“. Jako první bylo na programu vystoupení ÚDIFu neboli Úžasného divadla fyziky, jehož hlavním motivem byl oheň. Představení mělo u dětí velký úspěch.

Následovala pohádková cesta ztemnělou školou, kde na děti čekalo mnoho úkolů a postav z knihy Robinson Crusoe. Všem se podařilo zadané úkoly splnit a jejich pouť je dovedla až k samotnému Robinsonovi.

Při organizaci pohádkové cesty nám pomohli žáci 2. stupně, kteří se zároveň stali průvodci mladších dětí po setmělé škole a pomocníky při plnění úkolů.

Děkujeme všem, kteří se jakkoli podíleli na organizování akce, za jejich pomoc. Poděkování patří také Spolku rodičů, který věnoval 5 500,- Kč na financování akce (večeře, snídaně, vystoupení - ÚDIF). Částkou 1 000,- Kč podpořila akci místní knihovna.

Tak snad za rok zase na shledanou!

                                                                                                                   Mgr. Lucie Christianová

Video z pohádkové cesty najdete v sekci Školní videa.

Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10