Inspirativní setkání zaměstnanců ZŠ a MŠ Strážek: Spojení minulosti a přítomnosti

V minulém týdnu se konalo jedinečné setkání všech zaměstnanců Základní školy a Mateřské školy Strážek.
Inspirativní setkání zaměstnanců ZŠ a MŠ Strážek: Spojení minulosti a přítomnosti

Tentokrát se akce neomezila pouze na současné zaměstnance, ale pozvání přijali také bývalí zaměstnanci, kteří v minulosti přispěli ke vzdělávání žáků a dětí ve Strážku. Tohle setkání se stalo nejenom příležitostí k vzájemnému sdílení zkušeností, ale také k obohacení o bohatou historii školy. V prostředí plném nostalgických vzpomínek a radostných setkání se pedagogové a zaměstnanci z celé školy sjeli do jednoho místa, aby prožili den plný vzájemného porozumění a inspirace. Každý zaměstnanec měl možnost vyprávět svůj příběh a podělit se o své zkušenosti, které získal během let strávených ve Strážku. Tato vzácná příležitost umožnila současným zaměstnancům poznat historii školy z první ruky a ocenit předchozí přínos pedagogů. Bývalí zaměstnanci sdíleli svoje dojmy z doby, kdy působili ve Strážku. Mnozí z nich zmínili, jak se škola vyvíjela a jaké změny vzdělávacího systému a technologií zažili během svého působení. Diskuse byla plná úsměvů a emocí, protože každý si připomínal své vlastní úspěchy a výzvy, kterým čelil.

Setkání nebylo pouze o vzpomínání na minulost, ale také o budoucnosti. Nové nápady, vzdělávací metody a perspektivy se prolínaly mezi řečmi pedagogů. Byla to příležitost pro současné zaměstnance naučit se od těch, kteří školu formovali v minulosti, a rozšířit své pedagogické obzory. Přítomní pedagogové se shodli na tom, že takovéto setkávání je obohacující a je již tradicí. Byli nadšení ze spojení minulosti a přítomnosti, které umožnilo vznik dialogu mezi generacemi pedagogů a zaměstnanců školy. Tato spolupráce může posílit školní komunitu a přispět ke kontinuálnímu rozvoji vzdělávacích postupů ve Strážku. Setkání všech pedagogů Základní školy a Mateřské školy Strážek přineslo do prostředí školy novou energii. Bylo to nejenom vzácné setkání, ale také příležitost k uznání předchozí práce pedagogů a jejich pozitivního vlivu na vzdělávání žáků a dětí ve Strážku. Doufejme, že tato tradice setkávání bude pokračovat i v budoucnu a přinese další inspiraci a spolupráci mezi pedagogy v této výjimečné škole.

 

dr. Petr Špaček

Přidáno 4. 7. 2023, autor: Ilona Pličková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10