Den otevřených dveří

V úterý 5. dubna ožily chodby základní školy i v odpoledních hodinách. Návštěvníky všech věkových kategorií přilákal den otevřených dveří s bohatým programem.
Den otevřených dveří

V družině a dílně si mohli vyrobit různé dekorační předměty s velikonoční tématikou. V učebnách byly připraveny ukázky výukových materiálů a na druhém stupni žáci předvedli ukázky materiálů z projektu IKAP II. V rámci tohoto projektu naše škola využívá portfolio nástrojů pro rozvoj základních dovedností a gramotností žáků. Návštěvníci tak mohli vidět například ukázky práce s ozoboty, měřícími sadami, mikroskopy nebo jinými materiály.

Mgr. Ilona Pličková

Zobrazení: Alba | Podle data

Den otevřených dveří


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10