Lyžování na Fajtově kopci

Zahájili jsme pětidenní lyžařský výcvikový kurz.
Lyžování na Fajtově kopci

Lyžařský výcvikový kurz začal v pondělí 18. února za nádherného téměř jarního počasí ve SKI areálu na Fajtově kopci ve Velkém Meziříčí. https://www.skivm.cz/

Kurz organizujeme i letos ve spolupráci se základní školou ze Žďárce. Zájem o lyžování projevili skoro všichni žáci od pátého do devátého ročníku a účastní se ho 29 žáků. Výborný servis půjčovny v areálu a připravené vybavení přispělo ke zvládnutí prvních lyžařských kroků úplných začátečníků, žáci se učí základům jízdy na lyžích nebo na snowboardu. Zkušený lyžařský instruktor pan Zezula se věnuje „lyžařským“ začátečníkům, paní instruktorka Kořínková učí jízdě na snowboardu. Ti zkušenější zvládají od prvního dne jízdu na hlavním svahu a zdokonalují se v tom, co se loni naučili. Věnují se jim pan ředitel Kolář, paní ředitelka Knoflíčková a paní asistentka Exlová, kterou ve středu vystřídala paní učitelka Zítková a ve čtvrtek pan učitel Pokorný.

  Další zprávy se dozvíte během týdne.

19. 2.  - druhý den video 1, video 2

20. 2. - třetí den video 3, video 4

21. 2. - video 5

Poslední den se uskutečnily lyžařské závody ve slalomu, sjezd se jel na nejprudším svahu. Někteří závodníci sjížděli tuto část sjezdovky při závodu poprvé. Závod byl ve třech kategoriích, slalom na lyžích dívky, slalom na lyžích chlapci a slalom na snowboardu. Všichni závod abslovovali a zaslouží pochvalu, protože každý účastník svoje lyžařské dovednosti posunul o kus dopředu.Ti nejlepší závodníci dostali diplomy a sladkou odměnu.

Fotogalerie je doplněna.

Anna Knoflíčková

Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10