Už jsou z nás plavci!

Již od dubna se žáci 2. a 3. ročníku vydávali každý čtvrtek do plaveckého bazénu Městských lázní v Novém Městě na Moravě.
Už jsou z nás plavci!

Již od dubna se žáci 2. a 3. ročníku vydávali každý čtvrtek do plaveckého bazénu Městských lázní v Novém Městě na Moravě. Zde se postupně v deseti plaveckých lekcích pod vedením lektorek z neplavců stávali plavci a ti, kteří už plavat uměli, si své plavecké schopnosti zdokonalovali. Nyní již mají děti plavecký výcvik za sebou. Všem se podařilo zvládnout přezkoušení z plaveckých dovedností a obdrželi průkaz plavce. 3 ze žáků dokonce získali odznak všestranného plavce. Poslední hodina plavání byla pro děti odměnou, protože se mohly vyřádit také v relaxačním bazénu s masážní lavicí, chrliči, vzduchovači a divokou řekou.  

 

Mgr. Lucie Christianová

Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10