Víkend v Krkonoších

O víkendu 17.9. – 19.9.2021 se zaměstnanci ZŠ a MŠ Strážek vydali do Špindlerova Mlýna.
Víkend v Krkonoších

V pátek 17. září v podvečerních hodinách jsme se všichni ubytovali v hotelu Horal. Hotel byl moderně zařízený a vše bylo nad očekávání úžasné. V sobotu jsme se rozdělili na několik skupin a každá z nich se vydala prožít den dle svých představ a možností. Jedna skupina vyrazila ze Špindlerova Mlýna přes Kozí hřbety, Luční boudu a Polskou boudu na nejvyšší vrchol České republiky „Sněžku“ a zpět. Další skupina šla přes Mísečky na Vrbatovu boudu, Labský pramen a zpět do Míseček. Poslední skupina se vydala na prohlídku samotného Špindlerova Mlýna a po té využila hotelové wellness. Sobotní počasí sice nebylo příznivé, ale to nám nezabránilo si den užít. Před večeří jsme šli zrelaxovat do hotelového bazénu a vířivky. Odpočinutí a plní elánu jsme se navečeřeli a v salónku plánovali program na další den. Nedělní výšlap byl, co se počasí týče, lepší. Výhledy z Harrachových kamenů do údolí nebo Labskou boudu byly nezapomenutelné. Pak jsme se ještě rychlou chůzí vypravili na Medvědín, ze kterého byl krásný výhled na Špindlerův Mlýn. Lanovka nás svezla dolů, kde jsme se občerstvili a posilnili na zpáteční cestu. Věřím, že si všichni víkend užili a těší se na další společné setkání.                 J. Exlová

Zobrazení: Alba | Podle data

Víkend v Krkonoších


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10