Pochoďáček z Moravce do Strážku

Dne 26. června 2024 se druhý ročník vydal na školní pochoďáček.
Pochoďáček z Moravce do Strážku
Autobusem jsme jeli ze Strážku na Moravec, kde jsme navštívili citrusáře pana Petra Brožu. Obdivovali jsme jeho zahradu plnou květin, stromů a citrusů. Měli jsme také možnost ochutnat sladký citron a kyselý pomeranč, což pro nás byl jedinečný zážitek.
 
Poté jsme se vydali k rybníku Piknusek, kde jsme si smočili nohy v osvěžující vodě. Pokračovali jsme polními cestami a lesem, kde jsme poznávali místní přírodu a učili se o fauně a floře.
 
Na závěr jsme si všichni koupili zmrzlinu nebo jinou odměnu, která byla sladkou tečkou za naším výletem. Výlet byl skvělou příležitostí strávit čas společně a užít si krásy naší přírody. Těšíme se na další dobrodružství!
 
Mgr. Klára Uchytilová 

Zobrazení: Alba | Podle data

Pochoďák Moravec - Strážek


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10