Předvánoční čas na Brněnsku

Dne 19. prosince naše škola – 1. stupeň – zorganizovala akci z Projektu Šablony II s názvem Předvánoční čas na Brněnsku.
Předvánoční čas na Brněnsku

Hned ráno jsme objednaným autobusem vyjeli směr kino Brno – Olympia na pohádku Čertí brko. V autobuse jsme si řekli základní informace o městě Brně a dětem zadali úkoly, na které jsme si společně odpověděli cestou zpět. Autobus nás zavezl přímo před Olympii, kde jsme si cestou do kina prohlédli vánoční výzdobu obchodního centra.

V kině jsme si koupili občerstvení, vešli do promítacího sálu a pohodlně se usadili. Pohádka byla poučná i humorná a žákům i pedagogickému dozoru se moc líbila.

Po skončení jsme se autobusem vraceli a na zpáteční cestě jsme se zastavili v Předklášteří – Porta Coeli – muzeu Brněnska, kde byla výstava o Vánocích v minulých dobách. Žáci si vyslechli výklad, zakoupili drobnosti. Spokojení a trochu také unavení jsme se vraceli do Strážku.

Myslím si, že se projektový den vydařil a žáci na něj rádi vzpomínají.

 

Mgr. Zdenka Horká

Přidáno 21. 1. 2019, autor: Ilona Pličková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10