Informace k provozu školy od 4. ledna 2021

Mateřská škola v běžném provozu. Prezenční výuka v základní škole pouze pro žáky 1. a 2. třídy. Školní jídelna v provozu včetně vaření pro cizí strávníky, vydávání obědů do jídlonosičů pro žáky, kteří se vzdělávají distančně. Zahájena služba určené školy

Informace k provozu školy od 4. 1. 2021

Od pondělí 4. ledna je prezenční výuka umožněna pouze pro žáky 1. a 2. třídy (mohou chodit do školy). Výuka probíhá podle rozvrhu v homogenních skupinách, je zakázán zpěv a sportovní činnosti při vzdělávání.

Vzdělávání žáků ostatních tříd (3. až 9. třída) probíhá distančním způsobem. Výuka náboženství probíhá distančním způsobem. Potřebným rodinám bude zajištěno zapůjčení IT techniky. V případě zájmu kontaktujte školu obratem na tel. 731 107 933.

Žáci přítomní ve škole se mohou stravovat ve školní jídelně, proto budou od pondělí 4. ledna  automaticky přihlášení na oběd. Pokud se dítě v pondělí nebude stravovat, kontaktujte vedoucí školní jídelny (tel. 604 725 965). Žáci, kteří se vzdělávají doma distanční formou, mohou odebírat oběd do jídlonosičů, a to po přihlášení u vedoucí školní jídelny.

Jsou umožněny prezenční individuální konzultace ve škole (vždy pouze jeden žák a jeden pedagogický pracovník), u kterých může být přítomen zákonný zástupce žáka. O organizaci konzultací rozhoduje ředitel školy s ohledem na vzdělávací potřeby žáka.

Školní družina bude pro žáky 1. a 2. třídy v provozu do 15. 00 hodin v homogenních skupinách. Hlídání dětí přihlášených do zařízení péče bude zajištěno individuálně, tak aby byla dodržena podmínka nespojovat do skupin děti z různých tříd.

Výuka žáků základních uměleckých škol probíhá distančním způsobem. 

Žáci jsou povinni nosit po celou dobu přítomnosti ve škole roušku a dodržovat zpřísněný hygienický režim (denně nosí 2 roušky).

Provoz mateřské školy od pondělí 4. ledna v běžném provozu.

 

Informace k provozu určené školy pro zaměstnance klíčových profesí

Od pondělí 4. ledna je zajištěna služba určené školy, zajišťujeme dohled nad dětmi od 3 do  10 let pro zaměstnance klíčových profesí, před nástupem dítěte je nutné odevzdat vyplněnou přihlášku.

Přihláška ke stažení zde

UV krizové opatření, určené školy 4. 1. – 10. 1. 2021 zde

Informace MŠMT k provozu škol od 4. 1. zde

 

30. 12. 2020 Anna Knoflíčková, ředitelka školy

Přidáno 30. 12. 2020, autor: Anna Knoflíčková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10