Nedvědice - hrad Pernštejn

Dne 27.6.2023 žáci devátého ročníku v rámci školního výletu navštívili státní hrad Pernštejn v doprovodu Mgr. Ilony Pličkové a Lukáše Kunovského.
Nedvědice - hrad Pernštejn

Výprava se nesla v uvolněném a přátelském duchu, žáci během prohlídky hradu při výzvě k interakci aktivně reagovali. Po prohlídce interiéru hradu následoval rozchod v hradní zahradě. Na něj navázal návrat do městysu Nedvědice a společný oběd v restauraci Pod Věžičkou. Po něm se celá skupina ještě vypravila na krátký pochod ke studánce Slovanka. Celkově se výlet obešel bez jakýchkoli komplikací a byl příjemnou tečkou za úspěšným školním rokem.

 

Bc. Lukáš Kunovský

Zobrazení: Alba | Podle data

Školní výlet - Pernštejn


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10