Informace MŠMT k návratu žáků do škol

Dle informace MŠMT by se žáci 3.-5. třídy a 9. třídy měli vrátit k prezenční výuce v pondělí 30. listopadu. Žáci 6.-8. třídy by se ve škole měli střídat. Bude zahájena individuální výuka ZUŠ (jeden žák - učitel), kroužek Art bude dále formou distanční.
Cílem rotační (střídavé) výuky 6., 7. a 8. ročníku je organizovat vzdělávání po přechodnou dobu tak, aby se snížil počet žáků přítomných ve škole  (1 týden prezenční výuka a 1 týden distanční výuka). 
Jakmile budeme znát další informace, budeme informovat. 
 
21. 11. 2020 Anna Knoflíčková, ředitelka školy
 
Informace MŠMT k provozu škol ZDE
Opatření PES pro oblast školství ZDE
 
 

Přidáno 21. 11. 2020, autor: Anna Knoflíčková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10