Rozhodnutí o výsledku zápisu k předškolnímu vzdělávání v MŠ

Od 1. 9. 2021 bylo do mateřské školy přijato 10 dětí do výše maximální kapacity. Kapacita mateřské školy ve Strážku je 39 dětí na 2 třídy.

Při posouzení žádostí o přijetí k předškolnímu vzdělávání od školního roku 2021/2022 ředitelka školy rozhodla podle kritérií k přijetí.

Vzhledem k tomu , že jsou přijímány děti dvouleté, které nedovrší k 1. 9. 2021 tří let, ředitelka školy při rozhodování postupovala v souladu s vyhláškou o předškolním vzdělávání č. 14/2005 Sb. ve znění pozdějších předpisů, paragafu 2 odstavce 6 a za každé ve třídě zařazené dítě mladší tří let se do doby dovršení 3 let věku dítěte nejvyšší počet dětí ve třídě snižuje o 2 děti. Postupem podle této věty  lze snížit nejvyšší počet dětí ve třídě nejvýše o 6. Na rozhodnutí o přijetí navazuje dále rozhodnutí o umístění  dětí do tříd mateřské školy. Třídy mateřské školy jsou heterogenní a je kladen důraz na individuální práci a diferenciaci vzdělávací činnosti. 

3. června 2021 Anna Knoflíčková, ředitelka školy

Rozhodnutí o výsledku zápisu k předškolnímu vzdělávání od 2021/2022:

 

Přidáno 3. 6. 2021, autor: Anna Knoflíčková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10