Školní ples 2023

Na den pololetních prázdnin, letos to bylo 3. února, připadl opět na školní ples pořádaný Spolkem rodičů. Večer zahájil proslovem ředitel školy, pan MgA. Petr Špaček, Ph.D. a předsedkyně spolku rodičů, paní Mgr. Kateřina Mazlová.
Školní ples 2023

Následovalo předtančení žákyň 7. a 9. ročníku pod vedením paní Jitky Exlové. Poté třídní učitelka, paní Mgr. Ilona Pličková předala budoucím absolventům naší základní školy šerpu a růži. Celý večer lákala k tanci oblíbená hudební skupina Akcent. Díky sponzorským darům si každý odnesl z tomboly větší či menší překvapení.

Jana Sotirovová

Zobrazení: Alba | Podle data

Školní ples 2023


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10