Za poznáním i relaxací

I takto by se dal nazvat náš školní výlet do Žďáru nad Sázavou. Po příjezdu do města jsme navštívili regionální muzeum a v něm výstavu Jelen – mizející král Vysočiny.
Za poznáním i relaxací

Dověděla jsem se spoustu zajímavých věcí o jelení zvěři, o chovu jelena evropského ve Žďárských vrších, o způsobu výživy, historických i současných způsobech lovu, trofejích …. Vyzkoušela jsem si některé úkoly a zkoušky jak rozumím myslivecké mluvě. Paní průvodkyně dané problematice rozuměla a byla moc příjemná.

Poté jsme se přešli do relaxačního vnitřního bazénu. Byli jsme tam přes dvě hodiny, tudíž jsme se dostatečně „vyřádili“. V bazéně jsme byli téměř sami, tak jsme nemuseli brát příliš ohledy na ostatní a bylo to super.

Nakonec jsme měli krátký rozchod, většina z nás šla na oběd nebo na nějaký dobrý zákusek.

Výlet se mi moc líbil a snad si to co nejdříve zopakujeme.

                                                                 Anna Hatláková, 7. třída

Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10