Lanové centrum a ZOO Brno v podání 8. ročníku

Konec školního roku nemůže být bez pořádného třídního výletu, a tak jsme se i my vypravili za trochou adrenalinu a poznávání do Brna.
Lanové centrum a ZOO Brno v podání 8. ročníku

Nejdříve jsme zavítali do lanového centra Proud, kde jsme měli připravený tříhodinový program. Naučili jsme se zde důvěřovat si, jistit jeden druhého a hlavně, překonávat strach z výšek. Někteří z nás se u toho pěkně zapotili, ale ten zážitek stál za to. Z lanového centra jsme se pomocí MHD přesunuli do brněnské zoo. V zoo jsme se rozdělili do skupin, kdy někdo vyhledával stánek s občerstvením a někdo hledal zvířata, která se schovávala před žhnoucím sluncem. Výlet jsme si ve zdraví užili a teď už se těšíme na zasloužený prázdninový odpočinek.

Veronika a Eliška Vařejkovi a Mgr. Ilona Pličková

Zobrazení: Alba | Podle data

Lanové centrum a Zoo Brno


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10