Tvořivé velikonoční odpoledne

V úterý 9. 4. 2019 se již tradičně otevřely dveře školy pro maminky a babičky se svými dětmi i samotné žáky.
Tvořivé velikonoční odpoledne

V úterý 9. 4. 2019 se již tradičně otevřely dveře školy pro maminky a babičky se svými dětmi i samotné žáky. 

Navštívili v hojném počtu velikonoční dílničky, ve kterých si společně vyrobili papírové dekorace – skládaný košíček ve tvaru zajíčka a zápich slepičku a kohoutka, polštářky z modrotisku s krásnými jarními motivy, kraslice ubrouskovou technikou. Svoji kreativitu uplatnili nejvíce v dílničce dekorací z březového proutí, kde vyráběli působivá ptačí hnízda. Sladkou tečkou na závěr (hlavně pro děti J) bylo zdobení velikonočních perníčků malými marcipánovými vajíčky.

Jako doprovodný program jsme zvolili prodej jarních květin, které dodalo zahradnictví Rožná. Pro všechny účastníky jsme připravili malé občerstvení v podobě kávy, čaje, minerálek a tvarohových či povidlových koláčků.

Odpoledne velmi rychle uteklo a všichni se spokojeně rozešli do svých domovů s krabičkami plnými hotových výrobků. Velký dík patří všem, kteří se na organizaci velikonočních dílniček podíleli – jak zaměstnancům školy, tak i ženám ze Spolku rodičů.

Mgr. Jaroslava Zelinková

Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10