Rozloučení se školním rokem

Vážení rodiče, milí pedagogové a milí žáci, s koncem školního roku bych rád využil této příležitosti a ohlédnul se za uplynulým rokem z pohledu ředitele naší základní a mateřské školy.
Rozloučení se školním rokem

Chtěl bych vám všem vyjádřit upřímné poděkování za vaši neúnavnou snahu, obětavost a oddanost, kterou jste projevili během celého náročného školního období. Byl to rok plný výzev, ale také úspěchů a vzájemné spolupráce. Oceňuji vaši neustálou podporu a přispívání k tomu, že jsme společně dokázali překonávat všechny obtíže.

Naše škola je místem, kde se formuje budoucnost našich žáků a dětí. A právě proto je ukončení školního roku významným okamžikem hodnocení, radosti a příslibů budoucnosti. Zvláště pro žáky 9. ročníku se jedná o významný čas.

Hodnocení je nedílnou součástí naší práce a věřím, že jsme děti a žáky ve svém úsilí a rozvoji správně usměrnili. Je důležité si uvědomit, že každý žák a dítě je jedinečný a má své silné stránky i talent. Naším cílem bylo podporovat jejich individuální schopnosti a pomoci žákům a dětem objevit svůj potenciál. Všichni naši pedagogové se snažili vytvořit přátelské a podporující prostředí, ve kterém se žáci a děti měli cítit bezpečně a měli být pozitivně motivováni ke svému růstu. Při pohledu do budoucnosti se těším na to, co přinese příští školní rok a věřím, že jsme se z každé zkušenosti poučili a že budeme ještě lépe vybaveni k řešení případných výzev. Udržujme si naději a optimismus, protože každý těžký úkol přináší také příležitosti k růstu a zdokonalování se.

Rád bych využil této příležitosti a poblahopřál všem našim žákům k jejich úspěchům během tohoto školního roku. Jejich snaha, pracovitost a úsilí si zaslouží uznání. Nejen v pracovních výsledcích, ale také v jejich osobním rozvoji ukázali svůj potenciál a schopnost překonávat překážky. Jste naší chloubou a těšíme se na vaše další úspěchy a růst i v dalších letech.

Příchod letních prázdnin je časem, kdy si žáci a děti mohou odpočinout a nabrat nové síly. Je to také čas, kdy se mohou těšit na nové příležitosti a výzvy, které je čekají v příštím školním roce. Věřím, že máme v naší škole skvělý tým pedagogů, který je

připraven vést žáky a děti na cestě vzdělávání. Společně se budeme snažit vytvořit stimulující a inspirativní prostředí, ve kterém se budete cítit podporováni a motivováni k dosažení svých cílů.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem rodičům za jejich důvěru, spolupráci a angažovanost. Bez vaší podpory bychom nedosáhli toho, čeho jsme dosáhli. Vaše zapojení je klíčové pro úspěch našich žáků a dětí a já jsem vděčný za vaši nepřetržitou podporu.

Přeji vám všem příjemné letní prázdniny plné odpočinku, radosti i dobrodružství. Je to čas, kdy si zasloužíte odměnu za vaši tvrdou práci a úsilí. Ať vás doprovází slunce, smích a spokojenost.

Těším se na setkání s vámi v příštím školním roce, který bude plný nových nadějí a příležitostí.

 

 

S přátelským pozdravem,

 

dr. Petr Špaček

Zobrazení: Alba | Podle data

Rozloučení se školním rokem


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10