Večerní divadelní představení

V pátek 24. 1. 2020 se žáci 5. – 9. ročníku zúčastnili večerního divadelního představení. Tentokrát nejeli sami, ale v doprovodu svých rodičů, kamarádů, sourozenců apod.
Večerní divadelní představení

Lucerna

Naše cesta směřovala do Mahenova divadla v Brně, kde v 19:00 hodin začínala činohra s názvem Lucerna od Aloise Jiráska. Sice se jednalo o klasické dílo české literatury, ale díky zpracování a skvělému hereckému výkonu účinkujících byla tato divadelní hra místy vtipná a dobře „vstřebatelná“ i pro mladší diváky. I přestože bylo představení poměrně dlouhé, tak i ti nejmladší žáci délku představení zvládli s přehledem.

Po skončení divadelního představení jsme všichni společně odešli do autobusu, který nás v pozdních nočních hodinách odvezl zpátky domů. Snad v každém z nás zanechala návštěva divadla příjemný kulturní zážitek.

Mgr. Monika Šoustarová

Divadlo Lucerna