Den v pohybu

Žáci 1. stupně měli hodinu tělocviku s trenérem mládeže. Cílem je vést děti k všestrannému zájmu o pohybové aktivity a chuť každý den se hýbat, běhat nebo hrát pohybové hry s kamarády..
Den v pohybu

Dne 24. 5. 2019 do ZŠ a MŠ Strážek v rámci projektu Škola v pohybu zavítal sportovní trenér mládeže Zdeněk Veselý. Žáci prvního stupně zažili pod vedením bývalého poloprofesionálního fotbalisty modelové hodiny tělesné výchovy, při kterých na vlastní kůži poznali, že hýbat se a udělat něco pro své tělo může být i zábava. Ani učitelé nepřišli zkrátka, neboť jim tato akce posloužila jako inspirace, čím vším lze ještě hodiny tělocviku obohatit. Celou událost, která probíhala za slunného počasí na fotbalovém hřišti ve Strážku, provázela přátelská atmosféra, čemuž odpovídalo i závěrečné rozloučení v podobě kamarádského plácnutí trenéra s žáky.

Zdeněk Pokorný

Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10