ŠKOLNÍ PLES

Vážení rodiče,

dne 1. 2. 2019 již tradičně pořádá Spolek rodičů při ZŠ a MŠ Strážek školní ples, jehož cílem je získat prostředky na podporu různých školních i mimoškolních aktivit pro děti a žáky školy. Prosíme Vás proto o podporu našeho plesu, například o zaslání finančního příspěvku nebo věcného daru do tomboly. Podpořit ples můžete i zakoupením vstupenky bez Vaší osobní účasti na plese. Věcné dary do tomboly předávejte v mateřské škole nejpozději do 30. 1. 2019.

Informace k rezervaci míst na plese:

Zakoupená vstupenka v předprodeji nezajišťuje místo k sezení na plese. To si můžete rezervovat od 14. 1. 2019 do 30. 1. 2019 na e-mailové adrese:ilona.plickova@seznam.cz nebo na telefonním čísle 732 279 242. Rozmístění stolů a míst v hlavním sále je umístěno na webových stránkách školy: www.zs-msstrazek.cz (Příklad žádosti o rezervaci: Jméno ……stůl č.1, místa 1-8). Místa budou rezervována v den konání plesu jen do 20:30 hodin.

V případě obsazení všech míst v hlavním sále je možné využít místa k sezení na galerii.

Za Vaši podporu a pochopení předem děkujeme.

PLÁNEK ROZMÍSTĚNÍ STOLŮ V HLANÍM SÁLE

Přidáno 14. 1. 2019, autor: Ilona Pličková