Krabice od bot aneb děti darují dětem

Již po čtvrté se naše škola ZŠ Strážek zapojila do celorepublikové sbírky s názvem Krabice od bot. Letos proběhl jubilejní 10. ročník této dobročinné akce. Jedná se o největší českou sbírku vánočních dárků pro děti v nouzi.
Krabice od bot aneb děti darují dětem

Již v polovině listopadu obešel Školní parlament třídy, zda budou mít zájem se i letos zapojit a za každou třídu naplnit dvě krabice – jednu pro dívku a druhou pro chlapce v daném věku. Téměř všechny třídy souhlasily a v týdnu před první adventní nedělí začali žáci nosit dárečky a rovnat do krabic, poté společně ve třídách krabice zabalili.

Letos se podařilo nasbírat i více dárků, než bylo nahlášených a to celkem 24 krabic pro děti ve věku od 6 do 17 let. Svoz krabic pro Nové Město na Moravě a okolí proběhl 1. adventní neděli u evangelického kostela. Celkem se zde sešlo na 350 krabic. Poděkování patří Všem žákům, kteří jsou ochotni pomáhat ostatním a udělat dobrý skutek v tomto předvánočním čase, ale hlavně i rodičům, kteří s dětmi dárky nakupovali.

 

Mgr. Kateřina Ondřejková

Zobrazení: Alba | Podle data

Krabice od bot


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10