Florbalový turnaj ve Žďárci

Ohlédnutí za velikonočním florbalovým turnajem ve Žďárci.
Florbalový turnaj ve Žďárci

Ve středu 17. dubna uspořádala základní škola ve Žďárci florbalový turnaj škol, kterého se zúčastnili žáci ze základní školy ve Strážku a v Předklášteří. Bohužel se na poslední chvíli omluvila nedvědická škola. Turnaj byl uspořádán ve třech kategoriích:

Chlapci druhého stupně – vzhledem k absenci žáků z Nedvědice odehráli žáci Strážku s žáky ze Žďárce dvě utkání: Žďárec – Strážek 5:0 (3:0) a 10:0 (4:0).

Děvčata druhého stupně – situace totožná jako u chlapců, děvčata odehrála dvě utkání s žákyněmi základní školy ve Strážku: Žďárec – Strážek 11:0 (5:0) a 8:0 (4:0).

Smíšené družstvo prvního stupně – zde byla tři družstva a každé družstvo se utkalo jednou s každým soupeřem.

Žďárec – Strážek 11:3 (6:1).

Žďárec – Předklášteří 12:2 (5:1).

Předklášteří - Strážek 3:7 (2:0).

Děkujeme panu řediteli Mgr. Daliboru Kolářovi za organizaci a celé zajištění turnaje, také všem zúčastněným za férový boj a divákům za podporu. Důležité je, že se nikomu nic nestalo a my se můžeme připravit na další sportovní akce škol našeho regionu.

Nás těší úspěch všech týmů, ale to nebylo zdaleka to nejdůležitější.

Anna Knoflíčková