Velikonoční dílničky

Po dlouhé době se v naší škole opět uskutečnily Velikonoční dílničky, které jsme spojili se Dnem otevřených dveří pro veřejnost.
Velikonoční dílničky

Proticovidová opatření a různé zákazy nám nedovolovaly sejít se dříve a o to více jsme se na setkání s tvořivými dětmi a jejich rodiči těšili. Přízdoby, dekorace, proutí, vajíčka a další propriety ke tvoření a samozřejmě i občerstvení byly k dispozici ve velkém množství. Každý si mohl vybrat a tvořili všichni opravdu hojně. Zajíčci, slepičky, zdobená vajíčka a závěsy na dveře či dekorace na stůl se všem povedly a všichni si užili společně strávené chvíle. Těšíme se zase brzy na setkání s Vámi, třeba i jen při povídání.

                                                                                   Ivana Červinková

Zobrazení: Alba | Podle data

Velik. dílničky


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10