Penfriends - kamarádi na dopisování

Kamarádů není nikdy dost. Žáci 8. ročníku se letos v rámci výuky anglického jazyka a navazování nových přátelských vztahů zapojili do menšího projektu, který jim umožní najít si nové přátele při použití anglického jazyka.
Penfriends - kamarádi na dopisování

Studenti se rozdělili do malých skupinek – po dvou či třech – a vytvořili první dopisy v anglickém jazyce, určené pro žáky základní školy v Bobrové. Hlavním úkolem bylo se písemně představit a položit nějaké otázky na adresáty. Netrvalo dlouho a žáci obdrželi první odpovědi. Atmosféra ve třídě byla k nezaplacení – žáci byli napjatí, zvědaví natěšení. Následující dopisy už budou studenti psát v jejich volném čase, tak doufejme, že jim kamarádství přes dopisy vydrží – jsme totiž na řadě s odpovědí. Děkujeme paní učitelce Ondřejkové za přepravu dopisů. Bc. Bořek Buršík

Přidáno 19. 11. 2022, autor: Ilona Pličková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10