Okrskové kolo ve šplhu

Ve čtvrtek 13.4.2023 se žáci naší školy zúčastnili okrskového kola ve šplhu. Závody se konaly na ZŠ T.G. Masaryka v Bystřici nad Pernštejnem.
Okrskové kolo ve šplhu

Za 2. třídu nás reprezentovala Štěpánka Hatláková, za 4. třídu Veronika Pivoňková a Josef Dvořák. Všichni statečně bojovali, avšak na medailovou pozici se probojoval jen Josef Dvořák. Z prvního místa postupuje na okresní kolo, které se uskuteční 21.4.2023 ve Žďáru nad Sázavou. Všem děkujeme za vzornou reprezentaci a Pepovi gratulujeme za zlatou medaili.

Jitka Exlová

Zobrazení: Alba | Podle data

Soutěž ve šplhu


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10