Opatření ministra školství umožňuje pro žáky 2. stupně ZŠ konzultace ve škole

Od 8. června bude pro žáky 2. stupně nabídnuta jedna konzultace a 30. června jim bude vydáno vysvědčení. Pokračujeme ve vzdělávání na dálku. Od 1. června je možné chodit s žáky mimo areál školy.

V pondělí 25. května 2020 byl obnoven provoz ZŠ ve Strážku pro žáky 1. stupně.  Od 11. května 2020 dochází každé pondělí a středu do školy žáci 9. ročníku a připravují se na přijímací zkoušky na střední školy, probíhá také výuka žáků ZUŠ. Žákům 2. stupně je osobní přítomnost ve škole povolena od 8. června 2020, naše škola nabídne žákům jednu společnou konzultaci a 30. června jim bude vydáno vysvědčení. O termínu a čase konzultace budou žáky včas informovat třídní učitelé. V případě potřeby dalších konzultací se obraťte na příslušné učitele. Docházka žáků do školy je však dobrovolná a někteří žáci zůstali u nastaveného způsobu domácího vzdělávání až do 30. června 2020. Vzhledem k postupnému uvolňování opatření je od 1. června možné za dodržování aktuálních mimořádných opatření chodit se žáky mimo areál školy.

 Anna Knoflíčková, ředitelka školy

Ochrana zdraví v základních školách do konce šk. roku 2019/2020 , aktualizace z 27. 5. 2020

Čestné prohlášení

Informace pro zákonné zástupce

Přidáno 29. 5. 2020, autor: Anna Knoflíčková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10