Školní farmářský trh a jeho vyhodnocení

Spolek rodičů ve spolupráci se školou pořádal v úterý 26. října 2021 Školní farmářský trh v rámci projektu Skutečně zdravá škola.
Školní farmářský trh a jeho vyhodnocení

Vyhodnocení farmářského trhu , Jednalo se o skutečný farmářský trh, organizovaný školou a jejími žáky za pomoci zřizovatele, rodičů a přispění regionálních farmářů. Pomohl rozvíjet kritéria Skutečně zdravé školy a generoval žákům určitý příjem – 15 139 Kč. Předpokládané cíle se nám podařilo všechny splnit a velmi dobrou zpětnou vazbou nám byl hodnotící dotazník, který byl rozdán asi 50 účastníkům trhu. Zpět se nám jich vrátilo 38. Čtěte

zpracovala Jaroslava Zelinková, hlavní organizátor

Zprávy o trhu ve Žďárském deníku zde, krátká zpráva v tištěném deníku 30. 10.

Farmářský trh škola a Spolek rodičů ve Strážku organizovali úplně poprvé. Několik roků je škola zapojena do projektu Skutečně zdravá škola, který podpořil v nápadu uspořádat trh. Zaměstnanci školy, žáci a jejich rodiče, ale i členové široké veřejnosti tak měli v úterý 26. října 2021 příležitost přijít a zakoupit si čerstvé lokální produkty,  ale také například podzimní dekorace, med,  knihy pro děti od spisovatelky Zdeňky Šiborové,  háčkované panáčky nebo dřevěné výrobky . Z místních či regionálních prodejců pozvání přijali: Mitrovský dvůr, Vařejkův dvůr, Aleš a Lenka Hatlákovi, Perníkářství Lucie Krejčí, podzimní dekorace Lenky Popelkové, firma JUST a také místní včelaři.

Anna Knoflíčková, ředitelka školy

 

Pozvánka  , Velkomeziříčsko

 

Zobrazení: Alba | Podle data

Farmářský trh


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10