Organizace závěru školního roku

Odevzdávání učebnic, předávání vysvědčení

Na základě úpravy mimořádného opatření ministra zdravotnictví ze dne 15. 6. 2020, které se týká omezení v oblasti školství, je umožněno, aby závěr školního roku probíhal jako v minulých letech. Více viz. https://www.msmt.cz/predani-vysvedceni-se-budou-moci-ucastnit-vsichni-zaci

Dne 30. 6. budou v době od 7. 30 do 8. 15 žákům třídními učiteli předána vysvědčení a proběhne focení tříd (zajišťuje fotoateliér paní Čadkové z Nového Města na Moravě, cena za fotku 30 Kč, fotky žáci obdrží 1. září). Dále proběhne rozloučení s žáky 9. ročníku.

V tento den mohou být přítomni všichni žáci bez příznaků virového onemocnění. Žáci, kteří se neúčastnili vzdělávacích aktivit od 25. 5., dodají při vstupu do školy Čestné prohlášení o bezinfekčnosti.

Po vydání vysvědčení nebude poskytováno hlídání ve skupinách, provoz školních družin není až do 30. 6. povolen. Pro žáky ZŠ v tento den školní jídelna nevaří, protože jsou žáci ve škole pouze na jednu vyučovací hodinu.

Žáci 1. stupně (2. – 5. ročník), kteří nechodili do školy, musí vrátit zapůjčené učebnice v týdnu od 22. 6. do 26. 6. 2020. Na termínu se budou domlouvat individuálně s třídními učiteli.

Přidáno 25. 6. 2020, autor: Ilona Pličková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10