Ohlédnutí za Plesem 2020

Dámy v krásných šatech a pánové v elegantních oblecích. Tak vypadal pátek 31. 1. 2020 v Sokolovně ve Strážku.
Ohlédnutí za Plesem 2020

Konal se zde tradiční školní ples, pořádaný Spolkem rodičů při ZŠ a MŠ Strážek.  Slavnostním projevem nás přivítala paní ředitelka paní Mgr. Anna Knoflíčková. Všem tanečníkům hrála k tanci i poslechu skupina AKCENT Blansko. O půlnoci proběhlo losování tomboly a šťastní výherci si převzali své ceny. Příjemnou atmosféru večera dotvářel krásně vyzdobený sál, chutné občerstvení a výborné míchané nápoje. Celkový čistý výnos plesu byl 43 307Kč. Utržené peníze budou jako každoročně použity na výlety, exkurze a odměny pro děti ze školky a školy. Přehled hospodaření najdete na webu školy na stránce Spolku rodičů. http://www.zs-msstrazek.cz/spolek-rodicu/

Dovolte, abych všem poděkovala za sponzorské dary!!!

 Všem velmi děkuji za pomoc při organizaci plesu, přípravu občerstvení, chystání a úklid sálu.

                                                                                     Petra Pečinková, Spolek rodičů při ZŠ a MŠ Strážek

Přidáno 29. 2. 2020, autor: Anna Knoflíčková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10