Čarodějnice v MŠ

Zábavné čarodějnické dopoledne v naší mateřské škole.
Čarodějnice v MŠ

Ve středu 27.4.2022 jsme si s dětmi udělaly čarodějnické dopoledne plné zábavných aktivit. Děti si vyzkoušely pod vedením hlavní čarodějnice Elvíry, zda zvládnou složit čarodějnickou zkoušku. Čekalo na ně několik stanovišť a mnoho nelehkých úkolů. Jako každý správný čarodějnický učeň se snažily o co nejlepší let na koštěti mezi překážkami, hod do „ohnivého kruhu“, skok přes „ohniště“, přenášení předmětu na lžíci s balancí po úzké lávce, složení žabí skládačky nebo hledání zvířecích kamarádů v misce plné „červíků“. V neposlední řadě jsme ochutnali námi připravený kouzelný lektvar. Na závěr dostalo každé dítko diplom se sladkou odměnou. Všichni jsme si tento den moc užili!

Učitelky mateřské školy

Zobrazení: Alba | Podle data

Čarodějnice v MŠ


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10