Tanec čarodějnic na školním plese

Předtančení s dětmi nacvičily Mgr. Zdenka Horká a paní asistentka Jitka Exlová.
Tanec čarodějnic na školním plese

1. únor byl dnem pololetních prázdnin a ve Strážku již tradičně dnem školního plesu, který pořádá Spolek rodičů při ZŠ a MŠ Strážek.

Letos se nesl v duchu magie a kouzel. Odpovídala tomu nádherná výzdoba tělocvičny, předtančení žáku školy jako malých čarodějnic na písničku Petry Černocké – Saxana, vystoupení iluzionisty Luboše Matuly a i jedna z mnoha nádherných cen v tombole, sladký dort, měl podobu kouzelnického klobouku s hůlkou a kartami.

Bohatá tombola, skvělé občerstvení, míchané nápoje, dobrá nálada, smích, tanec, to všechno bylo součástí slavnostního večera, kterým již tradičně provázela hudba skupiny Akcent.

Myslím, že školní ples letošního roku se vydařil a nezbývá nám nic jiného než se těšit na ten příští. Tak zase za rok - naviděnou ve Strážku!

Mgr. Zdenka Horká

foto Jan Kodras