Zprávy z lyžařského výcvikového kurzu 2020

Kurz probíhá ve SKI areálu na Fajtově kopci ve Velkém Meziříčí.
Zprávy  z lyžařského výcvikového kurzu 2020

Letos jsme nečekaně zahájení kurzu o den odložili kvůli nepříznivému počasí. Úterý 11. února jsme už lyžovali v areálu na Fajtově kopci společně se žáky základní školy ze Žďárce. 

Na záznamu z prvního dne je vidět , že se účastníci kurzu snaží naučit lyžovat nebo chtějí svoje lyžařské dovednosti pod vedením instruktorů vylepšovat. záznam 1, záznam 2, záznam 3, záznam 4

Ve středu ráno jsme se probudili do zasněžené krajiny a cesta autobusem trvala o něco déle, protože i na silnicích to trochu klouzalo.  Ranní rozcvičkou žáci zahájili druhý den výcviku a dnes už i začátečníci trénovali na hlavním svahu. záznam 5,  záznam 6, záznam 7, záznam 8

Třetí den výcviku byl slunečný, nádherný a lyžování nás všechny opravdu bavilo. Po svačině nastoupili první cvičební jízdy na nejprudší části svahu i začátečníci. Úkol dne byl jasný, zvládnout základy jízdy a připravit se na zítřejší závody. záznam 9, záznam 10, záznam 11, záznam 12

Poslední den jsme po několika jízdách zahájili lyžařské závody. Sice nás trochu trápil ranní déšť, ale za necelou hodinu se počasí umoudřilo. Žáci závodili  ve sjezdu na lyžích a na snowboardu v kategoriích mladší a starší žáci. 

Děkujeme za výbornou organizaci kurzu panu řediteli Daliboru Kolářovi ze Žďárce, dále všem lyžařským instruktorům a také panu Pálkovi za připravený servis ve SKI areálu Fajtův kopec.

Výsledková listina závodů zde.

Tak zase za rok!

Anna Knoflíčková

Zobrazení: Alba | Podle data

Lyžařský výcvikový kurz 11. 2. - 14


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10