Mezinárodní spolupráce e-Twinning ve výuce němčiny

Projekt s názvem "Postkarten - In den Ferien" je registrován mezi naší školou a školou ve Francii.
Mezinárodní spolupráce e-Twinning ve výuce němčiny

eTwinning je platforma, přes kterou mohou školy z různých evropských zemí vzájemně komunikovat, spolupracovat, zapojovat se do projektů a sdílet své nápady. Do eTwinningové komunity jsou zapojeny stovky tisíc učitelů, kteří se od sebe navzájem učí. Žáci 8. a 9. ročníku ZŠ Strážek popisují aktivity na téma prázdniny, komunikačním jazykem je němčina, spolupracují se studenty partnerské škoyl Collège Marce Pagnol c/o M Gnad 2 Rue des Colchiques, 67310 Wasselonne FRANCE, Strasbourg.

Anna Knoflíčková, učitelka němčiny

Přidáno 1. 11. 2019, autor: Anna Knoflíčková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10