Obnovení provozu MŠ k 25. 5. 2020

Obnovení provozu MŠ v době mimořádného opatření a v mimořádném režimu s ohledem na nařízení a doporučení z MŠMT a po projednání se zřizovatelem.

Vážení zákonní zástupci dětí mateřské školy. Průběžně do data 11. 5. 2020 byl telefonicky zjišťován zájem o docházku dětí do mateřské školy s oznámením, že po obnovení provozu bude nutné dodržovat stanovená hygienická pravidla školy na základě odborných doporučení.

Dle kladného zájmu Vám bude do konce tohoto týdne odeslán na uvedenou adresu bydliště informační dopis se závaznými formuláři k vyplnění.

Závazné dokumetny - přihlášku do provozu MŠ v období mimořádného opatření a  čestné prohlášení je potřeba donést do MŠ v den prvního nástupu dítěte. Bez těchto podepsaných dokumentů není možné dítě do prostor MŠ vpustit.

Pokud budete mít k následujícímu provozu dotazy, nebojte se zeptat na níže uvedených telefonních číslech nebo se přímo obrátit na paní ředitelku.

Ti z Vás, kdo se ještě rozmýšlíte nad docházkou svého dítěte, učiňte tak, prosíme, do 18. 5. 2020 a sdělte své rozhodnutí vedoucí učitelce na tel. číslo 733/520 641. Dále je nutné si přihlásit stravu u vedoucí školní jídelny na tel. čísle 604/725 965.

Celý průvodní a informační dopis nalezte zde Informační dopis pro zákonné zástupce.

Seznamte se dále s pokynem MŠMT k provozu mateřských škol v období do konce školního roku 2019/2020. Přikládáme odkaz na možné stažení čestného prohlášení.

Pokyn MŠMT ze dne 30. 4. 2020                      Čestné prohlášení

Ve Strážku 15. 5. 2020                             vedoucí učitelka MŠ Bc. Kateřina Dvořáčková

Přidáno 15. 5. 2020, autor: Kateřina Dvořáčková