Informace k provozu školy od 25. ledna do 1. února 2021

Ministerstvo školství vydalo informace k provozu škol od 25. ledna 2021 ve stejném režimu jako dosud. Hodnocení žáků za 1. pololetí bude zveřejněno ve školním informačním systému Edupage.
V návaznosti na prodloužení nouzového stavu Poslaneckou sněmovnou Parlamentu České republiky byla dne 22. ledna 2021 vládou České republiky prodloužena krizová opatření pro oblast školství.
 Provoz škol a školských zařízení v týdnu od 25. ledna 2021 i nadále probíhá ve stejném režimu jako dosud (viz Informace k provozu škol a školských zařízení od 27. prosince 2020 do 10. ledna 2021 ZDE.

Základní škola stále zajišťuje službu určené školy - péči o děti zaměstnanců klíčové infrastruktury.

Pro předávání vysvědčení žákům, kteří jsou vzděláváni distančně, platí vydané opatření obecné povahy, které předpokládá předání informace o hodnocení žáka distančním způsobem a vlastní předání listinné podoby vysvědčení anebo výpisu odkládá na dobu, kdy budou školy pro příslušné žáky přístupné pro prezenční docházku. Více ZDE.

Hodnocení žáků za 1. pololetí školního roku bude zveřejněno ve školním informačním systému Edupage ke dni ukončení pololetí nejdéle 28. 1. 2021.
O případných úpravách provozu škol a školských zařízení od 1. února 2021 rozhodne vláda České republiky ve středu 27. ledna 2021.

23. 1. 2021 Anna Knoflíčková, ředitelka školy

Přidáno 23. 1. 2021, autor: Anna Knoflíčková