Bystřické Zrcadlení 2018

V sobotu 17. 11. 2018 proběhlo vyhlášení výsledků fotografické soutěže Zrcadlení do které se zapojili tři žáci naší školy.
Bystřické Zrcadlení 2018

V sobotu 17. 11. 2018 v aule Bystřického Gymnázia proběhl Den s fotografií na Vysočině, jehož vrcholem bylo vyhlášení VIII. ročníku fotografické soutěže Zrcadlení. Soutěž měla tři kategorie. Do kategorie Junior do 15 let mohli být posílány snímky jak dokumentární, tak umělecké a krajinářské, a to v tématu TA SE MI ALE POVEDLA.

Této soutěže se zúčastnili také tři žáci naší školy Jiří Plička, Šárka Pličková a Adéla Nachtigalová. Adélka postoupila mezi 15 finalistů kategorie Junior, jejichž fotografie byly vytištěny na velký formát a jsou vystaveny v prostorách auly Gymnázia v Bystřici n. P., od února 2019 budou k vidění v Městském Muzeu v Bystřici n. P. a v květnu v prostorách Krajského úřadu Kraje Vysočina.

Všichni zúčastnění z této kategorie dostali kalendář na rok 2019 a poukaz na půlroční fotografický kurz v hodnotě 1 200 Kč v ZUŠ v Bystřici nad Pernštejnem.

 

Mgr. Ilona Pličková

Přidáno 23. 11. 2018, autor: Ilona Pličková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10