„Pro maminky“ – Akademie ke Dni matek

Dne 13. 5. v odpoledních hodinách bylo v budově I. stupně ZŠ Strážek pěkně živo. V jedné z učeben se tančilo, zpívalo, recitovaly se básně … a to vše pro maminky. Vždyť měly ten den svátek! A tak jim jejich děti chtěly udělat radost.
„Pro maminky“ – Akademie ke Dni matek

Nabídka byla opravdu pestrá. Zaznělo zde spoustu krásných básniček, ale také písniček, mohli jsme vidět taneční vystoupení děvčat ze 4. ročníku, poslechnout si zpívanou Červenou karkulku, která byla doprovázena animací, měli jsme možnost zhlédnout některá školní videa. Také milovníci hudby si zde „přišli na své“. Místností se totiž nesly líbezné tóny flétniček a klavíru, na které nám žáci zahráli různé skladby. Na úplném konci vystoupení se na „parketu“ objevily čarodějnice, které nám ukázaly, co umí. Zkrátka nám zatancovaly svůj „čarodějnický rej“. Navíc celým programem nás také provázely dvě milé a usměvavé slečny.

Věříme, že se žákům podařilo vykouzlit úsměv na rtech a radost v duši přítomným maminkám, babičkám…., ale také všem hostům, kteří do naší školy zavítali. I Vy jste určitě udělali radost svým dětem, že jste se na ně přišli podívat a podpořit je v jejich snažení. Díky Vám!

Mgr. Monika Šoustarová

Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10