Baliny

Ve středu 8.6.2022 se děti z mateřské školy a žáci 1.třídy vydaly na výlet do ekologického centra Baliny.
Baliny

Děti se zúčastnily programu Voda voděnka, kde se dozvěděly spoustu zajímavých informací a zapojily se do mnoha aktivit, které si pro ně lektorky přichystaly. Děti měly možnost pozorovat různé živočichy žijící v rybníce, které si pomocí sítka sami vylovily, vyzkoušely si i práci s mikroskopem. Každá skupina si vytvořila vlastní potůček, který naplnila vodou z konev. V altánku měly děti možnost prozkoumat modely ryb, a následně si vyzkoušely lov rybiček a zahrály si spoustu pohybových her. Dětem se ekologické dopoledne velice líbilo a moc si to užily. Děkujeme lektorkám za krásně přichystaný program.

Učitelky mateřské školy