Výchovný koncert se skupinou MARBO

Hudební skupina MARBO 8. března připravila hudebně vzdělávací pořady pro děti MŠ a žáky ZŠ , kterými názorně doplnila výuku předmětů z výchovným zaměřením.
Výchovný koncert se skupinou MARBO

„Žádný muzikant z nebe nespadl“ . Jedno české rčení sice praví: „Co Čech, to muzikant“, ale pravdou je, že ještě „žádný muzikant z nebe nespadl“, protože stát se muzikantem, to není jen tak ze dne na den. A jak dosáhnout toho, aby se z nás alespoň trošku muzikant stal? To bylo hlavním tématem hudebního pořadu pro mladší děti.

„Fenomén muzikál“. O tom, že muzikál je fenomén, nemůže nikdo z nás pochybovat. Jeho obliba neklesá a to i přesto, že v roce 2017 oslavil již své 90. narozeniny. Čím to, že se muzikál stal tak populární? Kde vznikl, kdo byli tvůrci slavných muzikálů? Jakou hudbou byl a je muzikál ovlivňován? Je muzikál film nebo spíše divadelní představení? Nejen na tyto, ale i na řadu dalších otázek týkajících se muzikálu hledali odpovědi v připraveném programu starší žáci.

A. Knoflíčková, foto J. Exlová

Zobrazení: Alba | Podle data

Marbo


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10