Kino Brno – pohádka Přání

Ještě před vánočními svátky dne 21.12. 2023 se celý 1. stupeň vydal autobusem do kina. V OC Velký Špalíček v Brně náš čekalo promítání animované pohádky Přání s popcornem a pitím dle výběru.
Kino Brno – pohádka Přání

V příběhu se odvážná Asha postavila zlému králi Magnificovi, který chtěl ovládat lidi a sebral jim jejich přání a víru v jeho splnění. Společně s přáteli a Hvězdou zachránila město Rosas. Nakonec společně s obyvateli spojila své síly a díky tomu zjistili, že každý si může své sny a přání splnit sám.

Po pohádce jsme se vydali na Dominikánské náměstí, kde stojí proslulý vyřezávaný Halouzkův betlém. Poté jsme se přemístili na Zelný trh, kde byly další vánoční trhy a děti čekal rozchod. Mohly si tak prohlédnout tradiční řemesla, dát si něco dobrého k snědku, svést se na kolotoči či si zakoupit suvenýr domů. Zde se také nacházela vánoční zvonička, kde si každý mohl zazvonit a své přání vyslat ke hvězdám.

Mgr. Kateřina Ondřejková

Zobrazení: Alba | Podle data

Vánoční Kino Brno


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10