Soutěž Stavíme ze stavebnice ROTO

Ani distanční výuka ve škole neodradila děti z 1., 2. a 3. třídy zúčastnit se 5. ročníku soutěže Stavíme se stavebnicí ROTO.
Soutěž Stavíme ze stavebnice ROTO

 Každý z nich si udělal návrh práce na téma“ Igráček pomáhá přírodě“. A tak se zrodily úžasné stroje na odklízení odpadků, Supermani, kteří pomáhají odklízet odpadky, léčit nemocná zvířata a přírodu. Práce provázely jednoduché příběhy a postřehy dětí, které už v tomto věku dokáží pozorovat kolem sebe věci, které nejsou k naší přírodě zrovna šetrné.

Jana Konečná

Přidáno 21. 5. 2021, autor: Anna Knoflíčková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10