Návštěva DS Mitrov

Advent je časem příprav na Vánoce, časem, který si máme užít v kruhu svých blízkých a pokud to jen trochu jde, rozdávat radost i kolem sebe. O to se snažili i žáci naší školy, když 16. prosince navštívili Domov pro seniory na Mitrově.
Návštěva DS Mitrov

Společenskou místností se linuly tóny koled, vánočních i lidových písní, jež se svými svěřenci nacvičili učitelé ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem Alžběta Smětak, DiS., MgA. Petra Špačková Lintymerová a Štěpán Husák, dipl. um. Písně byly doplněny básněmi se zimní a vánoční tematikou. Snaha žáků i pedagogů byla oceněna potleskem a klienti i my se již těšíme na další setkání.

Mgr. Ilona Pličková

Mitrov