Zprávičky z naší školní družiny

Školní družina se po několika měsících různých omezeních opět otevřela pro všechny žáky I. stupně společně. A přihlášení žáci si to opravdu spolu užívali. Největší oblibě se těšil pobyt venku, na hřišti.
Zprávičky z naší školní družiny

Ale poznávali jsme i Strážek a jeho okolí. A když to počasí neumožnilo, hráli jsme si v družině, vyráběli různé dekorace, ponejvíce ze zažehlovacích korálků, malovali, lepili, stříhali, připravovali občerstvení, vyráběli dárečky a dočkali jsme se i Ježíška, kterého jsme si pěkně užili.

V novém roce se snad nic nezmění, my dál budeme moci chodit všichni spolu do družiny a teď se nejvíce těšíme na sníh. Snad se dočkáme.

Ivana Červinková, vychovatelka ŠD

 

Zobrazení: Alba | Podle data

ŠD únor 2022


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10